Prona

Home > ABI Prona > Bodrum/Garazh

Shitet Bodrum 78.3 m², Lagja 13, Plazh, Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësBodrum/Garazh
  • Sipërfaqja78m2
  • Vendndodhja

Shitet Podrum me sipërfaqe 78.3 m², kati 1/2 nëntokë, në Lagjen 13, Plazh, Durrës.  Podrumi ndodhet në rrugën e Karafilave. Prona ndodhet 3 km ne juglindje te qytetit të Durrësit dhe rreth 2km në juglindje të Urës së Dajlanit.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X