Prona

Home > ABI Prona > Bodrum/Garazh

Shitet Podrum 14 m², Lagjen 13, Plazh, Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësBodrum/Garazh
  • Sipërfaqja14m2
  • Vendndodhja

Shitet Podrum, 1/2 nëntokë, në Lagjen 13, Plazh, në qytetin e Durrësit. Prona është pjesë përbërëse e një ndërtese 9 katëshe (8 kate me papafingo dhe nje kat bodrum) në zonën e Plazhit, rreth 3 km në juglindje të qendrës së qytetit të Durrësit, 2 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Prona në shitje ka një sipërfaqe prej 14 m², 1.25 metra nën kuoten e rrugës.

 

Për më shumë info mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X