Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Njësi Tregtare në rrugën “Brindisi”, Plazh, Durrës, 165 m²

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja165m2
  • Vendndodhja

Shitet ambient tregtar me  sipërfaqe 165 m². Njësia ndodhet në katin e parë të një godine 9 kate mbi tokë në rrugën “Brindisi” dhe  rreth 30 m larg rrugës kryesore“Pavarësia” në Plazh, Durrës . Prona është e përbërë nga një ambient i vetëm.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X