Prona

Home > ABI Prona > Bar-Restorant

Shitet Njësi biznesi 134 m² , ndodhur në Rr. "Taulantia", Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësBar-Restorant
  • Sipërfaqja134m2
  • Vendndodhja

Shitet njësi biznesi 134 m² , e përshtatshme për restorant. Njësia pozicionohet në katin përdhe dhe është pjësë përbërëse e një kompleksi shërbimi dhe banimi. Prona ndodhet në rrugën  “Taulantia” në Durrës dhe pozicionohet rreth 900 m në perëndim të “Torres Veneciane” dhe rreth 150 m  në jug të Universitetit “Aleksandër Moisiu”. Prona ka akses të shpejtë në rrugën kryesore  dhe ndodhet në zonën historike të këtij qyteti.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X