Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Ambient Tregtar në Linzë, Tiranë, 116 m²

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja116m2
  • Vendndodhja

Shitet ambjent tregëtar me  sipërfaqe 116 m² në Linzë, Tiranë. Njësia ndodhet në katin përdhe dhe është pjësë përbërëse e një kompleksi shërbimi dhe banimi me 8 kat mbi tokë dhe 1 kat parkim nëntokë. Prona ndodhet rreth 800 m në veri-lindje të kryqëzimit të rrugëve “Qemal Stafa” dhe”Aleksander Mojsiu” dhe në një distancë rreth 600 m nga Instituti i Fizikës Bërthamore. Godina ka akses direkt në rrugën “Muhamet Deliu”.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X