Prona

Home > ABI Prona > Dyqan

Shitet Njësi Tregtare në Kryemëdhenj, Kavajë, 61 m²

  • QytetiKavajë
  • Lloji i PronësDyqan
  • Sipërfaqja61m2
  • Vendndodhja

Shitet njësi tregtare  me  sipërfaqe 61 m². Prona ndodhet në katin përdhe nga toka të një godinë banimi e shërbimi me 5 kate mbi tokë, ndodhur në fshatin Kryemëdhenj, Kavajë. Godina ku ndodhet njësia pozicionohet në rrugën zonën e plazhit të Golemit dhe rreth 400 m nga Grand Hotel në Golem. Përbërja e pronës: Ambjent + Tualet.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X