Prona

Home > ABI Prona > Apartament

SHITUR - Apartament në L. 29 Nëntori”, Fier, 45.4 m²

  • QytetiFier
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja45m2
  • Vendndodhja

Shitet apartament me  sipërfaqe 45.4 m². Prona pozicionohet në katin e parë nga toka të një pallati me 5 kate mbi tokë dhe ndodhet në lagjen 29 Nëntori në rrugën “Mujo Ulqinaku”. Apartamenti është i organizuar në dhomë gjumi, dhome ndenjje dhe ambjent gatimi, tualet dhe ballkon. Përbërja e pronës: 1+1. Prona ndodhet në katin e parë të një pallati me pesë kate mbi tokë.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X