Prona

Home > ABI Prona > Apartament

Shitet Apartament në rrugën Taulantia, Durrës, 151 m²

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja151m2
  • Vendndodhja

Shitet apartament me  sipërfaqe 151 m2. Prona ndodhet në katin e fundit të një pallati me nëntë kate mbi tokë dhe një kat nëntokë. Prona pozicionohet në pjesën perëndimore të qytetit të Durrësit, rreth 1.0 km nga qëndra e qytetit dhe Porti Detar, në lagjen 1, rruga “Taulantia”, Durrës. Në kat ka 2 apartamente dhe aksesi në to relaizohet me shkallë dhe me ashensor. Përbërja e pronës: 1 sallon + 3 dhoma gjumi +2 tualete + 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e fundit të ndërtesës me nëntë kati mbi tokë.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X