Prona

Home > ABI Prona > Apartament

Shitet Apartament në rrugën Taulantia, Durrës, 151 m²

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja151m2
  • Vendndodhja

Shitet apartament me  sipërfaqe 151 m². Prona pozicionohet në pjesën perëndimore të qytetit të Durrësit, rreth 1.0 km nga qëndra e qytetit dhe Porti Detar, në lagjen 1, rruga “Taulantia”, Durrës. Zona ku ndodhet prona është e pasur me të gjitha shërbimet dhe ka afërsi të konsiderueshme me detin. Hyrja ka 2 apartamente në kat. Aksesi realizohet nëpërmjet shkallëve apo ashensorit. Përbërja e pronës: 1 sallon + 3 dhoma gjumi +2 tualete + 1 ballkon.

Apartamenti pozicionohet në katin e fundit të ndërtesës me nëntë mbi tokë.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X