Prona

Home > ABI Prona > Apartament

SHITUR - Apartament 106 m², në Korçë

  • QytetiKorcë
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja106m2
  • Vendndodhja

Shitet Apartament me Sip. 106 m² të ndodhur në Rr. “Floresha Myteveli”, Korçë. Godina ku ndodhet prona ka akses të menjëhershëm në rrugët kryesore Rr. “28 Nentori” dhe Bulevardi “Fan Noli”. Prona ndodhet 80 metra në anën perëndimore të Bashkisë së qytetit. Apartamenti aksesohet me shkallë dhe ashensor. Përbërja e pronës : 2 dhoma gjumi+1 dhome dite +1 tualet + 1 ballkon + 1 korridor. Apartamenti  ndodhet në katin e fundit të ndërtesës me 9 kate.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X