Prona

Home > ABI Prona > Apartament

SHITUR - Apartament 70.5 m², Rr. “Sadik Zotaj”, Vlorë

  • QytetiVlorë
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja70m2
  • Vendndodhja

Shitur apartament 2+1 me sipërfaqe 70.5 m². Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues në rrugën “Sadik Zotaj”, në Vlorë.

Apartamenti ka punime cilësore në rifiniturat e brëndshme dhe një oxhak të instaluar në sallon. Përbërja e pronës : 1 dhome gjumi+1 dhome dite +1 tualet + 1 ballkon i mbyllur. Prona ndodhet në katin e fundit të pallatit me katër kate mb tokë.

Në veri-perëndim të pronës në distancë rreth 100 metra ndodhet shkolla “Naim Frashëri”.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X