Prona

Home > ABI Prona > Apartament

SHITUR - Apartament në L. Blloku i Sportit, Korçë , 106.4 m²

  • QytetiKorcë
  • Lloji i PronësApartament
  • Sipërfaqja106m2
  • Vendndodhja

Shitet apartament me  sipërfaqe 106.4 m².

Prona pozicionohet në katin e fundit të një pallati me shtatë kate mbi tokë. Ajo ndodhet në L.Bllokun e Sportit, rreth 200m nga Blv “Rilindasit”. Në shkallën ku pozicionohet prona ka tre apartamente në kat. Zona është e zhvilluar me të gjitha shërbimet dhe me dalje të shpejtë në unazë dhe në qendër të qytetit. Përbërja e pronës: Ambient ndenje dhe kënd gatimi+ korridor + 2 dhoma gjumi + 1 tualet + 1 ballkon + 1 verandë. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të godinës me shtatë kate mbi tokë dhe një nëntokë.

Apartamenti ka orientim nga Jugu.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X