Prona

Home > ABI Prona > Ndertese Multifunksionale

Shitet Truall dhe Ndërtesë, Delvinë

  • QytetiDelvinë
  • Lloji i PronësNdertese Multifunksionale
  • Sipërfaqja1042m2
  • Vendndodhja

Shitet pronë e tipit truall dhe ndërtesë një kat në zonën industriale, Delvinë. Trualli ka një sipërfaqe prej 5’136 m², ndërsa ndërtesa ka një sipërfaqe 1’042 m². Prona është përdorur si fabrikë e prodhimit të salcës. Ndodhet 2 km nga qenra e Delvinës dhe 400 metra ne veri të rrugës nacionale Sarandë-Delvinë. 

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X