Prona

Home > ABI Prona > Shtepi Private

Shitet Truall 120 m² dhe Ndërtesë 87 m², Selitë, Tiranë

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësShtepi Private
  • Sipërfaqja87m2
  • Vendndodhja

Shitet një pronë të tipit truall me sipërfaqe 120 m² dhe ndërtesë me sipërfaqe 87 m², në zonën e Selitës, Tiranë. Ndërtesa prej 87 m² është e përbëre nga një ambjent i hapur dhe një tualet. Prona ndodhet buzë rrugës “Gjin Gjergji”, 100 metra larg Universitetit Marin Barleti dhe 550 metra larg Qendrës Tregtare Kristal.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X