Prona

Home > ABI Prona > Toke

Shiten 3 Toka arë me sipërfaqe totale 4’816 m² në Xhafzotaj, Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësToke
  • Sipërfaqja4816m2
  • Vendndodhja

Shiten 3 toka të llojit arë me sipërfaqe totale 4’816 m².

Tokat ndodhen në rr.”Pularia” Xhafzotaj, Durrës, rreth 800 m nga rruga Shkozet - Shijak, rreth 7 km nga qëndra e qytetit të Durrësit. Prona shtrihet në një terren krejtësisht fushor dhe ka një konfigurim të rregullt. Zona ku ndodhet prona ka karakter bujqesor.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X