Truall 330 m2 & Ndërtesë 75 m2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazh Printo këtë faqe

Shitet truall 330 m2 dhe shtëpi private 75 m2, Përmet

Përmet, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje truall me sipërfaqe 330 m2 dhe ndërtesë mbi të me sipërfaqe 75 m2 në Përmet, 500 metra larg qendrës së tij. Banesa është e përbërë nga dy dhoma gjumi, një kuzhinë, korridor dhe një tualet. Aksesi për në pronë realizohet nëpërmjet rrugës kryesore të zonës.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës