69 m2 0 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Njësi 69 m2, Rr. e Kavajës, M.Mame, Tiranë

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Banka Amerikane e Investimeve, nxjerr për shitje njësi (dyqan) me sipërfaqe 69 m2 dhe adresë në Rrugën e Kavajës, të “Ish Fabrika e Përpunimit
të Drurit – Misto Mame”. Njësia ndodhet në katin përdhes të një godine 3-katëshe që ndodhet 270 metra larg “Universal Hospital Tirana” dhe 3.2 km nga Sheshi Skënderbej. Aksesi në njësi realizohet nga rruga kryesore. Njësia është e përbërë nga ambjenti kryesor si dhe një tualet.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës