66 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet njësi 66 m2

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje Njësi me sipërfaqe 66 m2, në Lagjen 13, Plazh, Durrës. Njësia ndodhet në “Rrugën e Karafilave”. Prona ndodhet 3.66 km në juglindje të qytetit të Durrësit dhe 1.88 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Plazhi ndodhet 144 metra në lindje të pronës dhe 57 metra në perëndim të rrugës dytësore Durrës – Kavajë.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës