Truall 470 m2 & Ndërtesë 380 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet truall 470 m2 dhe magazinë 380 m2, Zona Industriale, Përmet

Përmet, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje truall me sipërfaqe 470 m2 dhe magazinë me sipërfaqe 380 m2, në qytetin e Përmetit, 500 metra larg qendrës së tij. Prona ndodhet në katin e parë të një objekti 2 – katësh në zonën industriale të qytetit.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës