81.5 0 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR: Dyqan 81.5 m2, Fresku, Tirane

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania

35,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambient shërbimi në zonën e Freskut, Tiranë me sipërfaqe 81.5 m2. Prona është pjesë përbërëse e katit përdhes të një pallati 8 kate. Pallati ndodhet 90 metra larg rrugës “Muhamet Deliu” ose e njohur ndryshe si rruga e Thesarit. Prona ndodhet 700 metra në verilindje të Restorant “Freskut”. Ambienti i shërbimit ndodhet në katin përdhes dhe është i përbërë nga një amjent i hapur, tualet dhe dy qepena.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës