66.3 m2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Apartament 66 m2 & Garazh 30 m2, Sarandë

Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Albania

35,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament 66 m2 dhe një garazh 30 m2, të ndodhur në Lagjen Nr. 4, rruga “Ismail Qemali”,
Pall. 6, Shk.1 Ap. Nr. 3, Sarandë. Apartamenti është i organizuar me dy dhoma gjumi, një sallon, një tualet dhe një ballkon, me orientim nga lindja. Në funksion të pronës është dhe një garazh 30 m2, ndodhur në katin e dytë nëntokë tek i njëjti pallat ku ndodhet apartamenti. Pallati ku ndodhen pronat për shitje, ka distancë 300 metra në perëndim të Portit të Sarandës.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës