110 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Apartament 2+1, 110 m2 pranë Rr. Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania

51,000 

Banka Amerikane e Investimeve hap ankandin per shitjen e pasurise se llojit apartament 2+1, me sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 11 të pallatit të ndodhur pranë Qendrës Kristal dhe Rr. Komuna e Parisit. Ambjenti është i përbërë nga një dhomë ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe dy ballkone.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e apartamentit.

Te interesuarit duhet te paraqiten prane cdo dege te Bankes per te marre informacionin e nevojshem per paraqitjen e ofertes. Ofertat duhet te paraqiten me shkrim brenda dates 30 Qershor 2016 ora 12:00. Ofertuesit duhet te derdhin 10 % te cmimit te mesiperm ne nje llogari te tyren prane Bankes. Kjo shume do te kthehet sipas rregullave te ankandit qe gjenden prane cdo dege te Bankes.

Per me shume informacion kontaktoni ne Nr. Cel. +355 694079635 (Pandeli Milo)

Vendodhja e Pronës