151 m2 3 Dhoma 2 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitur – Apartament 151 m2, në lagjen “16 Prilli”, Fier

Fier, Albania

45,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me  sipërfaqe 151 m2. Apartamenti pozicionohet në katin e parë banimi, (kati i tretë nga toka) të një godine banimi dhe shërbimi. Në anën lindore të pronës në distancë rreth 20 m ndodhet rruga kryesore “Ramiz Aranitasi”, më pas në distancë rreth 100 m ndodhet shkolla “Liri Gero”. Në anën jugore të pronës ndodhet shkolla
“Petro Sota”, më pas në distancë rreth 200 m ndodhet QTU Fier dhe në anën perëndimore të pronës në distancë rreth 150 m ndodhet Stadiumi “Loni Papuciu”. Apartamenti është i organizuar në: soxhorno, korridor, dhomë ngrënie dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës