151 m2 3 Dhoma 2 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Apartament 151 m2 në Rr.”Taulantia”, Durrës

Rruga Taulantia, Durrës, Albania

120,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me  sipërfaqe 151 m2. Apartamenti pozicionohet në katin e nëntë të një pallati me nëntë kate mbi tokë dhe një kat nëntokë. Prona pozicionohet në pjesën perëndimore të qytetit të Durrësit, rreth 1 km nga qëndra e qytetit dhe Porti Detar, në lagjen 1, rruga “Taulantia”, Durrës. Apartamenti është i organizuar në: soxhorno, korridor, dhomë ngrënie dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe ambiente ndihmëse.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës