106.4 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Apartament 106.4 m2 në Korcë

Korçë, Albania

28,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 106.4 m2. Apartamenti ndodhet në një pallat me 8 kate mbi tokë dhe pozicionohet në një kompleks banimi në veri-lindje të qytetit të Korçës, në një distancë rreth 1.6 km nga qendra e qytetit. Në anën lindore të pronës, në një distancë rreth 130 m ndodhet Kolegji “Preka”, vazhdimi i rr. “Pandeli Vangjeli” dhe më tej, në një distancë rreth 300 m ndodhet Blv. “Rilindasit” dhe kaluar të Parku “Rinia”. Në anën jugore të pronës, në një distancë rreth 400 m ndodhet Stadiumi “Skënderbeu” dhe më tej, në një distancë rreth 700 m ndodhet Lulishtja “Lëndina e Lotëve”. Në anë juglindore, në një distancë rreth 330 m nga apartamenti ndodhet Universiteti “Fan S. Noli”. Apartamenti është i organizuar në: soxhorno, korridor, dhomë ngrënie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës